Piknik na zakończenie wakacji w Józefowie!

Piknik na zakończenie wakacji w Józefowie!

Już dziś na mieszkańców oraz gości miasta czeka wyjątkowe wydarzenie. To ostatnim w tym sezonie pomysł na spędzenie fantastycznego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodzin, sąsiadów i znajomych. Władze gminy przygotowały z tej okazji wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Z pewnością nie zabraknie dobrego humoru, pomimo niekorzystnej aury za oknem. Jeśli chcesz wiedzieć, co już dziś będzie na Ciebie czekać – koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Kilka godzin fantastycznej zabawy

W godzinach 10-17 na hali i parkingu przy ICSiR w Józefowie trwa piknik zorganizowany z okazji ostatnich dni wakacji. To propozycja nie tylko dla dzieci, ale również ich opiekunów i rodziców. Impreza jest całkowicie darmowa i można do niej dołączyć w dowolnym momencie. Przez cały czas na terenie pikniku będzie trwała wyprzedaż garażowa. To doskonała okazja na pozbycie się dobrych, choć już nieużywanych rzeczy, ubranek czy dziecięcych zabawek. Jak było widać w poprzednich imprezach plenerowych takie okazje cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców. Ponadto na uczestników będzie czekać teatr bez sceny, gdzie wspaniali aktorzy zaprezentują ciekawe przedstawienie.

Co będzie można ciekawego zrobić w tym czasie?

Przede wszystkim wziąć w licznych atrakcjach, grach i zabawach przygotowanych przez animatorów. Propozycje dedykowane są dzieciom w różnym wieku, ale wśród nich nie zabraknie także rozwiązań dla całych rodzin, w których będą mogli wykazać się również rodzice i opiekunowie. Ponadto na pikniku odbędzie się również pokaz zwierząt egzotycznych, co stanowi nie lada atrakcje. Każdy, kto choć przez chwilę chce się poczuć jak dziecko może swobodnie wziąć udział w pokazie gigantycznych baniek mydlanych. Jak zwykle przy tego rodzaju wydarzeniach będzie obecna także Wata cukrowa oraz inne przekąski. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wakacje się kończą, dlatego warto skorzystać z okazji i wziąć udział w tej imprezie. Takie pożegnanie lata sprawi, że nadchodząca jesień nie będzie już tak pochmurna i ponura.