Za nami Dzień Kapelusza w Otwocku. To była sentymentalna podróż w czasie!

Za nami Dzień Kapelusza w Otwocku. To była sentymentalna podróż w czasie!

Dzień Kapelusza to impreza, którą zorganizowało Stowarzyszenie Forum Kobiet „Tu i teraz”. Zabawa ta zorganizowana w stylu lat 20. XX wieku, zainspirowała uczestników do prawdziwej podróży w czasie. Były więc wymyślne stroje, pióra, finezyjne kapelusze, a z głośników pobrzmiewał jazz.

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Forum Kobiet „Tu i teraz”, już po raz kolejny odbywał się w Józfowskim parku. Spotkanie to w bezpośredni sposób nawiązuje do tradycji letniskowych regionu z okresu 20-lecia międzywojennego.

Jak co roku, najważniejszym punktem imprezy były prezentacje i konkurs na najładniejszy kapelusz. Uczestnicy i uczestniczki i w tym roku pokazali, że potrafią się doskonale bawić zarówno konwencją jak i samą modą. Prócz tego były również koncerty, pokazy tańców a także plener malarski.

Zainteresowani mogli również posmakować lokalnych specjałów oraz podziwiać i zakupić wyroby rękodzielnicze. Organizatorzy zapowiadają, że w przyszłym roku impreza ta będzie miała jeszcze większy rozmach.