Chcesz poznać lepiej las? Przyjdź na dzień otwarty w nadleśnictwie Józefów!

Chcesz poznać lepiej las? Przyjdź na dzień otwarty w nadleśnictwie Józefów!

Już 18 czerwca Nadleśnictwo Józefów zaprasza na dzień otwarty, dzięki któremu z pewnością lepiej poznasz wszystkie leśne tajemnice. Będzie piknik rodzinny, pokaz sokolnictwa, a nawet koncert sygnalistów myśliwskich.

Dzień otwarty w nadleśnictwie Józefów odbywa się pod patronatem dyrektora RDLP w Lublinie. 18 czerwca, punktualnie o godzinie 13:30 rozpocznie się ciała impreza, od oddania hołdu leśnikom poległym w walkach niepodległościowych. Pół godziny później zaplanowano mszę świętą w intencji leśników. O 15:00 rozpocznie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

Będzie zarówno stoisko edukacyjne z wieloma wystawami tematycznymi, jak i pokaz sokolnictwa z prezentacją psów myśliwskich. Nie lada gratką będzie również koncert sygnalistów myśliwskich czy zwiedzanie ścieżki edukacyjnej i PAD.

Dla wielbicieli lokalnych smaków przewidziano również nietypowe leśne przekąski, a także specjały wprost z Józefowa. Będzie można również posłuchać leśnych legend a także zobaczyć występy artystyczne dzieci z lokalnych szkół. Wstęp wolny.