Wyjątkowy Dzień Babci i Dzień Dziadka w Józefowie

Wyjątkowy Dzień Babci i Dzień Dziadka w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dziadków i wnuki

Już niedługo dwa najważniejsze styczniowe święta, czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tym roku, w Józefowie, można będzie spędzić ten czas w sposób szczególny – w Miejskim Ośrodku Kultury.

Spotkanie odbędzie się w Dniu Dziadka, czyli 22 stycznia – w sobotę. W związku z tym, że jest to weekend, wydarzenie zaplanowano już na godziny przedpołudniowe. Dwa pokolenia spotkają się na Rodzinnych Kalamburach.

Takie zabawy cieszą się coraz większą popularnością. Na nowo zaczynamy doceniać te rozrywki, które mają moc integrowania ludzi, w tym przede wszystkim rodzin.

Paradoksalnie – ostatnie dwa lata, które wymusiły na wielu osobach konieczność zredukowania kontaktów międzyludzkich, przyczyniły się do tego, że doceniamy to, co jest w życiu najważniejsze, a bez wątpienia są to dobre relacje międzyludzkie.

Jeśli jesteśmy zainteresowani spotkaniem w szerszym gronie – warto już teraz zarezerwować miejsca, ponieważ ich liczba jest ograniczona.

Świętowanie w Willi Balbinów

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza seniorów i juniorów do Willi Balbinów na Rodzinne Kalambury. Ta prosta zabawa ma w sobie wielką moc wzbudzania radości, a o to przecież w zabawie chodzi.

Podczas sobotniego spotkania przekonamy się kto jest bardziej kreatywny – młodsi, czy starsi, a może będzie remis?

W jakiej konkurencji zmierzą się przedstawiciele dwóch pokoleń? W opowiadaniu, kojarzeniu i rysowaniu.

Babcie i dziadkowie są prawdziwymi specjalistami w opowiadaniu najciekawszych historii, o czym wie niemal każdy wnuczek. Jak je zilustrować? To już będzie zadanie wnucząt i to dosłownie – wystarczy papier, kredki i flamastry, żeby słowa „przekształcać” w rysunki.

A czy dziadkowie poradzą sobie w roli pilnych słuchaczy opowieści wnuków? Czy wykażą się talentem plastycznym?

Tego wszystkiego dowiedzą się i ci młodsi, i ci nieco starsi entuzjaści kalamburów już 22 stycznia 2022 r., jeśli wezmą udział w świątecznym spotkaniu pokoleń!

Wstęp jest wolny.