Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Ewą Kasprzyk

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Ewą Kasprzyk

O kulisach zawodu aktora z Ewą Kasprzyk

Co zrobić, żeby w marcu nie dać się typowej dla tego miesiąca chandrze? Warto wyjść z domu i zafundować sobie nietypowy wieczór. W tym okresie roku, w całej Polsce, dużą popularnością cieszą się m.in. spotkania z ludźmi kultury, podczas których można ich poznać bezpośrednio, nie tylko za pośrednictwem ekranu, książek, których są autorami, czy stworzonych przez nich dzieł sztuki.

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na wieczorne spotkanie z cieszącą się od lat dużą popularnością, uznaną aktorką filmową, serialową i teatralną, Ewą Kasprzyk.

Spotkanie będzie miało miejsce już 12 marca 2022 roku. Początek wydarzenia – o godzinie 18:00. Zaproszeni są wszyscy wielbiciele talentu Ewy Kasprzyk i wnikliwi obserwatorzy jej aktorskiej drogi. A ta obfituje w wiele świetnych ról, zarówno w hitowych produkcjach, które są oglądane z przyjemnością przez różne pokolenia, jak i w kreacjach teatralnych.

Być może nie wszyscy wiedzą, ale Ewa Kasprzyk jest również współautorką książki „MIŁ.OŚĆ”. Sam tytuł mówi o niej wiele.

Książka, którą można „zakwalifikować” do autobiografii, czy też bardziej biografii, ponieważ jej drugim autorem jest Maciej Kędziak, w humorystyczny sposób przedstawia zjawisko zwane miłością… w życiu i w wyborach głównej bohaterki, która jak sama w opisie książki wskazuje – miewa różne wymiary i niesie ze sobą rozbieżne emocje – „Mił.ość – miły, miło, miłe chwile, ale kiedy ością staje w gardle, to można się od niej udusić…”.

O teatrze, filmie, życiu i nie tylko

Wielbiciele talentu Ewy Kasprzyk podczas wieczoru, którego będzie gwiazdą, będą zapewne mogli się dowiedzieć wiele na temat tego, jak wyglądają kulisy zawodu, który jest niezwykle wymagający i jednocześnie pasjonujący.

Jak Ewa Kasprzyk odkryła w sobie powołanie do sceny, w jaki sposób udało się jej młodzieńcze marzenie zrealizować, co robi, żeby nie poddać się rutynie, czego obawia się każda osoba uprawiająca zawód artystyczny?

Tego wszystkiego można się będzie dowiedzieć bezpośrednio od samej aktorki, podczas spotkania na żywo, które pomimo rozwoju techniki i możliwości transmitowania wielu wydarzeń za pośrednictwem telewizji czy Internetu, zawsze ma zupełnie inną i nieporównywalną z rzeczywistością wirtualną, temperaturę.

Jak zapowiada organizator spotkania – wypełnią je nie tylko rozmowy i opowieści, ale również muzyczny akcent, który do wieczoru, 12 marca 2022 r., pozostanie tajemnicą.