Tragiczna śmierć mężczyzny w Górze Kalwarii: nieudana próba reanimacji po desperackim skoku z okna

Tragiczna śmierć mężczyzny w Górze Kalwarii: nieudana próba reanimacji po desperackim skoku z okna

W malowniczej miejscowości Góra Kalwaria w województwie mazowieckim, doszło do zaskakującego i dramatycznego zdarzenia. Jeden z mieszkańców, przerażony i krzyczący o pomoc, wyskoczył z okna mieszkania na parterze jednego z bloków. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Przedstawiciel lokalnej policji poinformował o aresztowaniu 33-letniego mężczyzny w związku z tym tragicznym wydarzeniem.

Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, w bloku mieszkalnym przy ulicy Księdza Zygmunta Sajny. Świadkowie opowiadają, że widzieli 47-latka, ubranego jedynie w krótkie spodenki i koszulkę, skaczącego przez okno swojego mieszkania na parterze, krzyczącego o pomoc. Informacje te zostały przekazane przez reportera Artura Węgrzynowicza.

Z relacji sąsiadów wynika, że mężczyzna był poważnie ranny – miał głęboką ranę ciętą. Chociaż sąsiedzi natychmiast podjęli próbę udzielenia pierwszej pomocy, żadne z ich starań nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Pomimo intensywnej i długotrwałej próby reanimacji, mężczyźnie nie udało się przeżyć.