Wypadek drogowy na ulicy Wareckiej

Wypadek drogowy na ulicy Wareckiej

Na ulicy Wareckiej, położonej pomiędzy Konstancinem-Jeziorną a Solcem, doszło do nietuzinkowej sytuacji drogowej. Mężczyzna prowadzący jeepa nie zdołał utrzymać kontroli nad swoim pojazdem, co doprowadziło do zderzenia samochodu z drzewem.

Kolizje samochodów z drzewami to niestety często spotykane zdarzenia na drogach. Jednak w tym konkretnym przypadku, efekty kolizji mogły zdumiewać nawet najbardziej doświadczone osoby. Siła uderzenia była tak intensywna, że silnik samochodu został wyrzucony na przeciwną stronę ulicy. W rezultacie tego, na jednym pasie ruchu znajdował się wrak jeepa, podczas gdy silnik wraz z oderwanym kołem leżał po drugiej stronie drogi.

Według informacji dostarczonych przez st. kpt. Kamila Styczka, reprezentującego Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, pojazdem podróżowała tylko jedna osoba – jego kierowca.

Oprócz strażaków, na miejsce niecodziennego zdarzenia przyjechała także karetka pogotowia. Z nieoficjalnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że mimo dramatycznej sytuacji, kierujący pojazdem mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń.