Wakacje z jogą w Józefowie

Wakacje z jogą w Józefowie

Wyjdź z domu i ćwicz z innymi

Joga święci prawdziwe triumfy od wielu lat, nie tylko w Azji, ale również w Europie. Polki, w różnym wieku, także poznają zasady tych szczególnych ćwiczeń, które odpowiednio stosowane, potrafią wspomóc wiele funkcji życiowych, nie wyłączając też sfery ducha.

Joga uczy harmonii – nie poprzez teorię, ale dzięki konkretnym działaniom, ruchom, ćwiczeniom, które sprawdzają się równie dobrze, gdy wykonywane są w skupieniu, w samotności, jak i w towarzystwie innych osób, w tym tych, które na swojej drodze z jogą są na podobnym stopniu zaawansowania.

Warto również zawsze korzystać z przekazywanej wiedzy i umiejętności tych osób, które są na poziomie wyższym. Joga to akcja skorelowana ze spokojem i budowaniem samoświadomości, dlatego nie warto podejmować jakichkolwiek działań w tym zakresie, które na sobie wymusimy.

Ma to być relaks, głęboki odpoczynek i świadome funkcjonowanie w wielu obszarach, tworzących jedność w naszym życiu.

Choć swoją przygodę z jogą można rozpocząć o każdej porze roku, jednak lato jest jedną z najodpowiedniejszych, przede wszystkim dlatego, że dla wielu z nas jest to czas, w którym decydujemy się na nieco więcej chwil odpoczynku i spokoju.

Motywacja ma znaczenie

Myśleliście o jodze od dłuższego czasu, ale tak naprawdę do tej pory nie znaleźliście nawet godziny na to, żeby rozpocząć tę inspirującą przygodę, która dla wielu osób okazała się również zbawienna dla zdrowia – i fizycznego, i psychicznego?

Najlepszym sposobem na to, żeby wreszcie zrobić pierwszy krok i przenieść się ze sfery wyobraźni i teorii do dającej dużą satysfakcję realizacji, jest rozpoczęcie nowej aktywności (nie tylko jogi), w grupie.

Więcej osób, które mają ten sam cel – w jednym miejscu? Na wspólne spotkania z jogą i sobą w plenerze zapraszają organizatorzy zajęć jogi w plenerze. Inauguracja spotkań już 3 lipca – koniec zajęć 31 sierpnia – a więc całe wakacje możemy spędzić w Józefowie z jogą. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w niedzielę, czyli dzień, który dla większości z nas jest czasem wolnym od różnych rutynowych obowiązków.

Program zajęć przygotowano w ten sposób, żeby mogły z niego skorzystać zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane.

Zastanawiasz się, czy joga jest dla Ciebie? Oczywiście! Zobacz od jakich pozycji zacząć swoją przygodę z jogą.