Piłkarski trzęsienie ziemi w Józefowie: Cosmos przyjmuje nowych graczy, ale także żegna jednego z nich

Piłkarski trzęsienie ziemi w Józefowie: Cosmos przyjmuje nowych graczy, ale także żegna jednego z nich

Przed rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, na pewno nie można zarzucić braku zmian drużynie Cosmos Józefów, która rywalizuje w klasie B. Dokonano istotnych korekt w składzie zespołu, przyjmując aż trzech nowicjuszy. Niestety, nie obyło się bez strat – jeden z zawodników opuszcza zespół.

Adrian Słupski jest najnowszym nabytkiem Cosmosu. Ten młody i utalentowany piłkarz pochodzi z Hutkowa i wywodzi się z klubu Igros Krasnobród. W Cosmosie zobaczymy również Łukasza Czuwarę, który wcześniej pełnił funkcję obrońcy w ekipie Igrosa. Trzeci z nowo dołączających jest 21-letni Oskar Jarszak, który poprzednio reprezentował barwy Szum Susiec. Jednak Cosmos musiał również pożegnać Daniela Trześniewskiego, który przenosi się do drużyny Roztocze Szczebrzeszyn, grającej w wyższej klasie – A.

Najbliższa niedziela zapowiada się emocjonująco, ponieważ to właśnie wtedy rozpoczyna się sezon 2023/2024 klasy B piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpią wyłącznie drużyny pochodzące z powiatu biłgorajskiego, które występują w grupie I.