Zakończenie wakacji z Piknikiem Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie

Zakończenie wakacji z Piknikiem Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie

Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, położone w malowniczym Józefowie, z radością zaprasza mieszkańców miasta na uroczysty Piknik kończący okres wakacyjny. Wydarzenie to odbędzie się już tej soboty, 2 września, i potrwa od godziny 10:00 do 16:00.

Centrum, którego wejście znajduje się przy ul. Leśnej 39, przewidziało dla najmłodszych uczestników pikniku niezliczone atrakcje. Na terenie ICSiR dzieci będą mogły spróbować swoich sił na dmuchanym torze przeszkód, podziwiać umiejętności iluzjonisty, cieszyć się kolorowymi malunkami na twarzy oraz różnorodnymi animacjami. Ale to nie wszystko! Dzieci będą miały również możliwość zobaczenia egzotycznych gadów czy przejażdżki kucykiem. Przewidziano także stoisko z książkami na kiermaszu.

Dodatkowo, organizatorzy dają możliwość uczestnikom imprezy do zapisania się na WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ. To doskonała okazja na uporządkowanie domowych schowków tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, a równocześnie idealny sposób na połączenie przyjemności z pożytecznym podczas pikniku.