Baza noclegowa

Baza noclegowa

Józefów jest fantastyczną propozycją do wakacyjnych (i nie tylko) wycieczek. Zachwyca swoją przyrodą niemal o każdej porze roku, a ponadto na obszarze gminy odbywa się wiele plenerowych imprez oraz organizowanych przez władze atrakcji. To najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu blisko natury, pięknych krajobrazów i wyjątkowej, regionalnej kuchni, która zachwyci niejednego niejadka. Warto nadmienić, iż sama gmina stanowi świetną bazę wypadową do dalszych tras, a zróżnicowane zabytki pozwalają na przybliżenie turystom historii tego wyjątkowego miejsca.

Nie tylko schroniska

Baza noclegowa jest tu niezwykle zróżnicowana, a wiele z propozycji przyjmuje gości przez cały rok. Oznacza to, że nie zależnie od terminu swojej wycieczki możesz być pewny, że znajdziesz odpowiedni dla siebie i swoich najbliższych nocleg. Na terenie gminy funkcjonują dwa schroniska, oferujące noclegi a także wyżywienie dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych.

Ponadto na terenie miasta zlokalizowanych jest kilka, klimatycznych pensjonatów. To w nich możesz odpocząć po długich wędrówkach, zjeść wyborne, domowe jedzenie albo po prostu porozmawiać z właścicielami. Najczęściej miejsca te są przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i towarzyszącym im często czworonożnym przyjaciołom.

Agroturystyka w najlepszym wydaniu

Miłośnikom domowej atmosfery, bliskości zwierząt oraz przyrody polecamy agroturystykę znajdującą się na obszarze całej gminy. Wspaniałe, przepełnione ciepłem i przyjazną atmosferą gospodarstwa kuszą turystów wybornym jedzeniem i możliwościami, jakich nie otrzyma się w nowoczesnym hotelu. Warto nadmienić, iż standard noclegów jest na bardzo wysokim poziomie i nie ze względu na ceny, a dbałość właścicieli. To doskonały pomysł na wspólny wypoczynek rodzinny. W bardzo wielu obiektach tego rodzaju dzieci mają dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów czy np. karmienia zwierząt hodowlanych. Dają one zajęcie najmłodszym pociechom oraz odrobinę wytchnienia dla zmęczonych rodziców.